You are currently viewing Szkolenie z malowania dachów
Malowanie agregatem VR

Szkolenie z malowania dachów

Szkolimy sie – Wykonawca zabezpieczeń antykorozyjnych poszyć dachowych

„Wykonawca zabezpieczeń antykorozyjnych poszyć dachowych”

W dniach 24-25.03.2022 nasza firma uczestniczyła w dwudniowym szkoleniu z zakresu zabezpieczenia antykorozyjnego poszyć dachowych (Malowanie dachów), którego organizatorem był jeden z najbardziej uznawanych inspektorów prac korozyjnych w Polsce FROSIO/NACE Wojciech Taranczewski – Coating Advisor
W pierwszym dniu Wojciech przedstawił teorię popartą wieloma przykładami z życia osoby, która odbiera prace od wielu wykonawców. Moglismy posłuchać o błedach, które często zdarzają się mniej wyszkolonym firmom oraz poprostu wynikajacych z prostego błędu. Malowanie dachów jest procesem wieloetapowym i jego zabezpieczenie musi być wykonane bezbłędnie.
W drugim dniu dzięki firmie Pomp Serwis Centrum Narzędziowe dla Profesionalistów  mogliśmy poćwiczyć poraz kolejny malowanie w  innowacyjnej technologi VR. Cieszymmy się, że są firmy którym zależy nie tylko na sprzedaży ale również aby malarze dachowi posiadali dobre umiejętności malowania. W Pomp Serwis szkoliliśmy się już wcześniej i jesteśmy zdumieni w jaki sposób technologia VR ukazuje błędy.