malowanie dachówki betonowej i ceramicznej

Mycie i czyszczenie dachówek

Profesjonalne malowanie dachówki i blachodachówki

Nano impregnacja dachówki

O NAS

Cel

Naszym celem jest skuteczne odświeżanie pokryć i zabezpieczanie ich przed niepożądanymi czynnikami. Oferujemy mycie i czyszczenie dachów, impregnację dachówki, malowanie dachów betonowych, ceramicznych, blachy, blacho dachówki, gontów, papy za pomocą specjalistycznego sprzętu.

Działamy zgodnie z nazwą naszej firmy ASAP Synergia. Tak szybko jak to możliwe oraz łącząc to co najlepsze – sprzęt i ludzi. Dzięki temu nasza firma wykonała już kilkanaście tysięcy m² mycia dachów, impregnacji oraz malowania. Posiadamy doświadczenie w alpinizmie przemysłowym, montażu konstrukcji stalowych, montażach na wysokości i pracach w bardzo ciężkich warunkach.

O nas - Mycie i impregnacja dachów

Mycie i malowanie dachów w Szczecinie zacząłem jeszcze na studiach. Obecnie siedziba firmy mieści się w Poznaniu, skąd dojeżdżamy do niemal każdego miejsca w Polsce i za granicą.

Nasze wyceny mimo dojazdu i noclegów, często są konkurencyjne, ponieważ wiemy, że mamy dobre produkty i ceny. Dzięki zniżkom, jakie uzyskaliśmy przez ponad 10 lat jako wykonawcy dajemy najlepsze farby do dachów, impregnaty do dachówki i środki do czyszczenia dachów w rozsądnych cenach.

Działamy szybko i skutecznie – dach do 200 m² myjemy w 1 dzień, mycie i impregnacja w 2 dni, a mycie dachu i malowanie dachówki to 2-3 dni robocze. Oczywiście nie ma tu sztywnych reguł z uwagi na pogodę, czynniki zewnętrzne i inne losowe przypadki.

Dobry wykonawca na dachu to taki, który szybko i skutecznie wykonuje swoje usługi. Zawsze po zakończonej usłudze sprzątamy, czyścimy elewację, rynny, kominy, okna oraz udzielamy gwarancji pisemnej.

Mycie i czyszczenie dachów to zabieg niezwykle skuteczny i wymagający, ale daje bardzo dużo satysfakcji. Gdy odsłonimy jego dawny wygląd estetyka całej nieruchomości poprawia się, wzrasta jego wartość, przedłużamy jego żywotność. Możesz mieć pewność, że myjemy dokładnie, nie zostawiamy pękniętych dachówek, szczelin na obróbkach kominowych, pękniętych gąsiorów, źle założonej taśmy kalenicowej.

Impregnacja dachów to usługa zalecana do dachówek, które nie wymagają malowania, a chcemy odzyskać blask, wzmocnić dachówkę, nadać jej efektu samooczyszczenia. Bazujemy na sprawdzonych impregnatach, które „siedzą” w dachówce do 10 lat – potwierdzone testami starzenia.

Malowanie dachów to usługa, która wymusza od wykonawcy niezwykłą staranność przy aplikacji farby. I mimo że dachówka betonowa potrafi wybaczyć zgrubienia lub niedociągnięcia to wiemy, że sposób malowania przez ponad 10 lat nauczył nas jak malować, aby osiągnąć określoną grubość powłoki. Błędy popełnione przy myciu dachówki mogą skutkować przy jej malowaniu i mimo że z daleka nie widać, to dachówka nie będzie dobrze zabezpieczona.

Renowacja dachu wymaga

Specjalistycznego sprzętu do mycia dachów – posiadamy spalinowe myjki ciśnieniowe z regulowanym ciśnieniem, dzięki którym możemy wyczyścić każde zabrudzenie, ściągnąć resztki powłok malarskich w szczególności, gdy malujemy dachy blaszane. Nie musisz się martwić o zużycie energii.
Zachowania bezpieczeństwa na dachu – nasi ludzie mają uprawienia do prac na wysokości, kursy i przeszkolenia do bezpiecznej pracy na dachu, używamy sprzętu alpinistycznego, drabin, środków ochrony indywidualnej – bezpieczna praca na wysokości to mniej zmartwień dla wszystkich.
Agregatów malarskich do impregnacji i malowania dachów – impregnujemy i malujemy na marce Wagner lub Graco. Agregat zawsze leży na ziemi podając za pomocą pompy bez udziału powietrza wszystkie rodzaje farb (farby dyspersyjne, lakiery, bejce, lakierobejce, farby podkładowe, farby olejne, emulsje, farby lateksowe,  silikonowe, silikatowe, farby elewacyjne.
Przemysłowych farb do dachów, impregnatów hydrofobowych do dachówki, środków neutralizujących glony – nie oszczędzamy na materiałach do dachów, dzięki czemu odbieramy telefony od naszych klientów po kilku latach żeby pogadać, uzyskać rekomendacje, wykonać nowe usługi . To wcale nie oznacza, że nasze usługi są bardzo drogie – nasze zniżki przerzucamy na naszych klientów.